logo

Sigortacılık ile ilgili güncel haberler bu sayfamızda bulabilirsiniz.

 

 

Axa Sigorta 2011'de yaklaşık 2 milyar TL’ye ulaşan prim üretimi ile 4 yıldır sürdürdüğü sektör liderliğini devam ettirdi.

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’nin (TSRŞB) açıkladığı 2011 yılsonu verilerine göre, Axa Sigorta 1.997.608.930 liralık prim üretimiyle sigorta sektöründeki liderliğini 2008, 2009 ve 2010 yıllarından sonra da sürdürerek hayat dışı branşlarda prim üretimi, pazar payı ve poliçe sayısıyla birinci oldu. Devamı..

 

 

Sompo Japan acenteleri 2012 yılında daha avantajlı olacak.
 

 Sompo Japan Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Besim Ergun, küresel ekonomi açısından 2011 yılını değerlendirdi ve şirketin 2012 yılıyla ilgili hedef ve beklentilerini aktardı. Devamı..
 

AXA SİGORTA’DAN DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI
AXA SİGORTA, Türkiye’nin en saygın iş ve ekonomi dergilerinden olan Capital’in yaptığı araştırmada bu yıl da “Türkiye’nin En Beğenilen Sigorta Şirketi” seçilerek aynı ödül üst üste 4.kez kazanmış odu. Devamı..
 

Sompo Japan Sigorta, adrenalini seven tatilcileri güvence altına alan “Ekstrem Sporlar Seyahat Sigortası”nı hizmete sundu.
Ürün; motor sporları, hava sporları, dağcılık ve kayak gibi sporları teminat altına alan bir seyahat sigortası ürünü olmasıyla dikkat çekiyor. Ürünün amacı, ekstrem sporlarla ilgili sigortalının başına gelebilecek herhangi bir kaza durumunda tıbbi tedavi olanağı sağlaması. Devamı..


DASK Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Yazıcı: DASK acentelere her türlü desteği sunuyor.

Poliçe yenileme zamanı gelen sigortalılara her gün hatırlatma yapıldığını belirten Yazıcı, “Sigortalılarımızın çoğunluğu poliçelerini yeniletmek istiyor. Biz de bu durumda sigortalının acentesini arayıp gerekli girişimlerde bulunması için bilgi veriyoruz” şeklinde bilgi verdi. Devamı..
 

 

 

Bilmemiz Gerekenler


HASAR ANINDA NE YAPMALI?

Hasar durumuyla karşılaştığınızda; acentemizi arayabilir ya da
AXA SİGORTA için 444 1 999 ,
SOMPO JAPAN SİGORTA için 444 81 81 nolu telefonlardan başvurabilirsiniz.
Devamı>>

  • TEKNE SİGORTALARI

    Ticari yada turistik amaçlı teknenizin gövdesi, makineleri, yatın adını taşıyan servis botları ve yat ile alınıp satılması mutat olan tüm donanım ve ekipmanlarına tam güvence veriyoruz.  Devamı >>